Nii nagu ookean, liigub ka elu lainete, tõusude ja mõõnadega.
Koge elu erinevaid rütme ja lase veel ära uhtuda kõik kahtlused.
Nagu ookean, on ka elu võimalusterikas ja ilus!

« Tagasi

RÄNNAK  SISEMISE  LAPSE  TERVENDAMISEKS  LÄBI   KOLME PÕLVKONNA

Elame erakordsel ajastul, mil leiavad aset drastilised muutused nii inimeste suhtumistes, eluviisis kui ka maailmanägemuses. Kuna Maal on toimetamas uued energiad, siis on järjest raskem enda ja ümbritsevaga toime tulla, kui oleme kinni jäänud vanadesse käitumismustritesse ja iganenud uskumustesse. Või kui ei suuda üle saada painavatest negatiivsetest mõtetest või ammu juhtunud, kuid siiani haigettegevatest, sündmustest. Maa magnetväli on pärast aastat 2012 laetud ülimalt kõrgseagedusliku valgusega ja seetõttu on meil nüüd võimalik õppida end häälestama väga võimsatele tervendavatele energiatele.

Toetudes Krayoni kanaldustele on David Brown loonud meie sisemaailmas oleva perekonna tervendamise süsteemi, mis põhineb käsitlusel, et mikrokosmos ja makrokosmos on üks ning meie päikesesüsteem ja perekonna struktuur on sarnased. See tervendusmeetod on lihtne ja tõhus viis, kuidas on võimalik tervendada oma sisemaailma nii, et saavutaksime toimiva ja püsiva ühenduse oma jumaliku põhiolemusega ning oleksime võimelised looma oma reaalsust ainult lähtuvalt armastusest.

Nimetatud tervendusmeetod aitab meie elust negatiivsed stsenaariumid kõrvaldada. Tervenduse läbimine mõjutab mitte ainult sind ennast vaid kogu sinu esivanemaid, lähedasi ja lapsi.

On huvitav märkida, et käesolev elu on paljude jaoks niisugune, kuhu ollakse taaskehastunud koos paljude nende inimestega, kellega meil on energeetiline tasakaalutus möödunud aegadest. Ja praegu on just saabunud tervenemise, puhastumise ja taasjoondamise aeg. Kõik energiablokeeringud on vaja vabastada, et saaksime liikuda eksistentsi kõrgematele oktaavidele ja dimensioonidele, nagu on praegusel ajal inimkonna jaoks ette määratud.

Kõik meie probleemid põhinevad armastuse puudumisel ja alati saab see alguse meie sisemaailmast. Meie ise peegeldame selle välismailma ja loome selle probleemi sellisena nagu see parasjagu ilmneb. Kui me oma sisemaailma ümber muudame, siis kaob probleem igaveseks ja minevik ei kordu.

Meie ise valime endale oma vanemad. Me elame duaalses maailmas ehk tegelikkuses. Alguses lõime oma kogemuse Vaimu maailmast, siis tõime selle kolmemõõtmelisse maailma, et selle järgi elada, seda mõista ja muundada see armastuseks. See oli meie tahe. Me nõustusime sellega, et kogu meie perekond on meie sisemuses haavatud ja et teadvustasand on selline, mis teeb ka meid haavatuteks. Meie ise olime need, kes valisid endale just need vanemad, et saada täpselt selline kogemus, mida ainult nemad meile anda saavad.

Sisemine perekonstellatsioon. Väga oluline on tunnustada ja mõista oma elu, oma suhtumist kõige ümbritseva suhtes, oma kontseptsioone ja oma sümpaatiaid või antipaatiaid. Vaatle oma elu kui mudelit – mis teeb sind vihaseks või kurvaks, mida sa kardad? Nende kolme põhiemotsiooni põhjustaja on alati haavatud sisemine laps – järelikult võib just tema näidata meile kätte meie füüsilise ja mentaalse valu varjatud allika. Kohtudes oma sisemise lapsega, võib inimene avastada, et paljud tema vajadused on olnud rahuldamata – vajadus armastuse, turvalisuse, usalduse, austuse või juhendamise järele.

Selliste baasvajaduste mitterahuldamine on viinud aga inimesed kas kroonilise ärevuse, hirmu, viha või lootusetuse seisundisse Aga laps ei ole ju kunagi üksinda, alati ümbritseb teda perekond (isegi kui tegelikus elus see nii ei ole), sest jumalikus maailmas on lapsel alati ema ja isa, vennad, õed, onud ja tädid. See sisemine perekonstellatsioon loobki meie elu tegelikkuse, olles samaaegselt ka päikesesüsteemi otsene peegeldus. Isa-Päike, Ema-Maa, sina ise- Kuu, vend-Merkuur, õde-Veenus, onu-Saturn ja tädi-Jupiter. Selleks, et see süsteem ehk perekond saaks olla tugev ja terve, peavad kõik need energiad üksteisega harmoonias olema.  Armastusevalgus on see, mis seda süsteemi tasakaalustab ja tervendab, seetõttu on vaja saata armastust oma vendadele ja õdedele, onudele ja tädidele ning kõige rohkem oma emale ja isale.

Selle süsteemi kõige esimene element on isa, kes esindab meesenergiat, mis on nagu jõesäng, mille vahel naiseliku energia jõgi saab voolata. Meesaspekt on see, mis hoiab ja naiselik aspekt on see, mida hoitakse. Samamoodi nagu Päike hoiab Maad ja teeb ta õitsvaks ja viljakaks. Seetõttu ongi esimesena vaja tervendada seda, mis hoiab. Kui sisemine maskuliinset energiat esindav isa on tervendatud, siis terveneb automaatselt ka sisemine ema ehk naiselik aspekt. Ja asi ei ole selles, kes on tähtsam vaid järgnevuses. See on nagu kett või ahelreaktsioon – terve ning terviklik isa viib terve ja tervikliku emani, mis omakorda viib meid terve ja tervikliku sisemise lapseni ja teiste tervendatud pereliikmeteni ning lõppkokkuvõttes terve ja harmoonilise perekonnani.

Kui nii mehelik kui ka naiselik aspekt astuvad oma arhetüüpsetesse rollidesse, siis ongi sisemine perekond ehk keha ja hing tervenenud.

Hoolitse oma sisemise lapse eest.

Meil on vaja mõista tervenemise olemust. Sisemises maailmas on kõik valgus, vibratsioon ja energia. Inimolenditena me oleme dualistlikud ja me pärime oma inimkeha oma vanematelt. Ja meie inimkeha kannab kõiki meie õppetunde. Meil võib küll olla oma suur unistus, kuid see haavatud sisemine laps, kes on meie kehas, tema loob alati vastupidist sellele unistusele. Sest kui meie sisemine laps on kogenud hirmu, viha ja armastuse puudumist, siis haavatud sisemise lapse energia seguneb meie unistuse energiaga. Ja nüüd seisavad vastamisi see, mida me unistame ja see reaalsus, mis manifisteerub, mida me ei soovi. Ja see, mida me välismaailmas loome, on otsene peegeldus sellest, mis toimub meie sisemaailmas.

Kõik siin Universumis on tegelikult peegeldus – meie ema ja isa on meie peegeldused ja meie oleme oma emale ja isale peegeldused jne. Kõik Krayoni õpetused põhinevad sellel, kuidas Universum töötab. Seega meie mõtted loovad emotsioone, mis omakorda loovad meie tegelikkust ning emotsioonid toovad mõtteid, mis loovad omakorda tegelikkust.

Selleks, et sisemine transformatsioon saaks toimuda, peab pidevalt voolama piisaval hulgal energiat nagu jões, mis lakkamatult edasi voolab. Kui energia on voolamises, siis on see lihtne – ta peseb tee pealt eest kõik ummistused ja vanad uskumused ning sisemine laps saab elada valges ja helges toas. Me peame hoolitsema oma sisemise lapse eest, peame märkama teda, püüdma teada saada, mida ta soovib ja talle andma seda, mida ta vajab, et ta saaks olla rõõmus, terve ja õnnelik.

Kõik sellised tunded nagu viha, hirm ja kurbus peegeldavad armastuse puudumist ehk teisisõnu haavatud sisemist last. Meie ülesanne on minna selle haavatud lapse juurde – oma hinge juurde – teha kindlaks, mis teda haavas ja kuidas see juhtus ning hoida sellist õhkkonda, mis võimaldab armastuse energial teda tervendada. Sisemine laps on väga õnnelik, kui talle lähenetakse tingimusteta armastusega, sest armastusele reageerivad lapsed alati – see on üks põhilisi asju, mida lapsed vajavad.

Kõigi meie probleemide ja läbikukkumiste põhjuseks on alati haavatud sisemise lapse aspekt – ja seda 100% juhtudest. Alati on võimalik leida keegi, kes on meie sisemist last haavanud, kuid tasub meeles pidada: meid saavad haavata ainult need, kes on ka ise haavatud.

Enamasti on meie sügavad haavad seotud sellest, et ema ja isa vahel ei ole olnud armastust. Et tegelikult osadel vanematel ei ole seda võimet armastada. Meie elu probleemid tulevad nendest haavadest, mis me oleme saanud oma varasel elu etapil ja need haavad mõjutavad meie uskumusi ja põhimõtteid. Ja nendest saab meie harjumuslik viis, kuidas me elu juhtumitele vastame. Kui me oleme olnud allasurutud lapsed, keda ei lubatud ennast väljendada – siis lapsena saime vihaseks ja täiskasvanuna, samasuguses situatsioonis, kutsub see esile raevu.

Selleks et tervendada oma sisemine haavatud laps, on esimesena vaja tervendada iseenda sees oma sisemine isa ja sisemine ema. Kui sisemised vanemad muutuvad terviklikeks, siis saab sisemine laps rohkem energiat ja muutub omakorda terviklikumaks ja siis ta suudab peegeldada oma perekonstellatsiooni nii, et see peegeldus on sama veatu kui päikesesüsteem.

Tervendusseansil kõige esimesena  töötatakse oma sisemise lapse, sisemise isa ja sisemise ema energiatega. Tervendaja juhendab ja toetab inimese isiklikku sisemist teekonda, kus ta tervendab oma haavatud sisemise lapse ja oma haavatud sisemised vanemad. Seejärel tegeletakse emotsionaalsete teemadega, mis on seotud sisemise isaga, isaisaga ja isapoolse vanavanaisega ehk tervendatakse isapoolne meesliin.  Töötatakse nelja meheliku arhetüübiga ja neid õõnestavate haavadega. Haavatud kuningaga, pimeduse olenditega, seksuaalse väärkohtlemise energiatega ja militaarenergiatega. Taotluseks on need sisemised haavad tervendada ja vabastada neid tekitanud energiad. Näeme ja mõistame, mis sisemises perekonnas esiisadega toimus ning kuidas see mõjutab meie elu.

Maailma ajalugu on sõdade ja konfliktide ajalugu ja meie keha kannab ikka veel oma rakkudes esivanematelt päritud sõdade ja muude koledate üleelamiste tõttu tekkinud mustreid. Need mõjutavad meid alateadlikult, takistades vaimset arengut ja need haiged kohad ja suhtumised on vaja tervendada. Militaarenergiad on teinud meestele tohutut kahju, kõigi meeste hinges on sügavad haavad.

Mehe teha on perekonnas struktuuri loomine, olles nagu Päike, loob ta oma päikesesüsteemi. Isa on sama, mis Päike – valguse, helguse, armastuse, rahu ja turvalisuse allikas. Kui meie sisemine isa on haavatud, siis on sinu elus vähe päikesepaistet. Isa ehk mees on see, kes hoiab aga kui sinu sisemise lapse isa aspekt on haavatud, siis meesaspekt ei toimi, ei suuda hoida. Ta ei oska luua armastavat keskkonda, ei tea kuidas hoida ülal oma unistusi ja seetõttu ei saa nad täituda. Hoida saab ainult armastusega.

Protsessi kaasatakse ka 7 jumalikku energiat, milledeks on vastutuse, vabandamise, andestamise, armastuse, alistumise, tänulikkuse ja lahti laskmise energiad.

Kui sisemine maskuliinset energiat esindav isaliin on tervendatud, siis terveneb automaatselt ka sisemine naisliin ehk naiselik aspekt.

Tervendusmeetodi abil on võimalik aru saada, kes sinu perekonstellatsioonis on probleemide põhjustajad. Selleks võetakse appi  16 perekonnaliikme kaardid. Tunnetades iga pereliikme energiat on võimalik aru saada, mis mustreid me kanname ja need probleemid energeetiliselt lahendada.

Kõik probleemid, mis meie elus on, tulevad armastuse puudumisest. Kui armastuse energia ei saa meie kehas vabalt voolata, siis see tähendab, et emotsionaalsed haavad on blokeerinud armastuse voolamise.  Seetõttu me ei suudagi olla loovad ja saada elult seda, mida me tegelikult soovime ehk vähestel inimestel õnnestub päevast päeva elada sellist elu, millest me unistame.

Uue energia tervendusmeetodi eesmärk on tagasi pöördumine oma tõelise olemuse juurde ehk selle teada saamine, kes me tegelikult oleme. See on teekond terviklikuks saamise poole, mis võimaldab meil edaspidi elada  maailmas, kus iga sõna, otsus ja tegu põhineb armastusel ja terviklikkus võimaldab armastusel voolata läbi südame. Et võiksime igapäevaselt kogeda armastuse välja ankurdatud elu, nautides pidevat õndsuse voolu.

Eelpoolkirjeldatud tervendusmeetod koos tervendajaga abistab teid seda lõppeesmärki saavutada.

Dr.Bruce Liptoni teaduslike uuringute tulemusena on selgunud, et inimese geene on võimalik mõtete, tunnete ja emotsioonidega mõjutada. Samuti on ka arstiteadus jõudnud selle tõdemuseni, et inimese tervises mängib tema keha energia tähtsat rolli. Energiate  liikumisega arvestamine aitab diagnoosida varasemalt diagnoositamatuid haigusi. Tegemist on uue ajastu energiatega inimkehas ja et energianihkeid saab ravida vaid energeetiliselt, nagu seda pakubki eelpoolkirjeldatud põlvkondade tervendusmeetod.