Nii nagu ookean, liigub ka elu lainete, tõusude ja mõõnadega.
Koge elu erinevaid rütme ja lase veel ära uhtuda kõik kahtlused.
Nagu ookean, on ka elu võimalusterikas ja ilus!

« Tagasi

Seitse maagilist tervendavat energiat

(Ülevaade seitsmest energiast, mida saab sisemise lapse tervendamisel appi kutsuda.)

Esimene energia on vastutustunne, mida võib lahti seletada ka kui võimet vastata. Sisemine laps on praegu selline, sest me ei tea kuidas talle vastata. Selleks et seda sisemist last aidata on vaja infot ja teadmisi ning tarkust. Kui täname jumalikkust vastutustunde energia ime ja kingituse eest annab universum meile õiged vastused. Vastutustunne on seotud kroontšakraga.

Teine energia on vabandamine ehk andekspalumine. Sisemisel lapsel on vaja teada, et teda on kuuldud. Vabandamise energia avab sisemise lapse ja teeb ta vastuvõtlikuks. Kui sisemine laps on väga haiget saanud siis ta tahab kõiki endast eemale tõugata, ta ei soovi puudutusi ja on sulgunud. Lapse sisse voolav vabandamise energia hajutab selle äratõukamise vajaduse. See sisemise lapse aspekt, mis tõukab meid eemale, tõrjub eemale ka kõik jumaliku, sest ei suuda jumalikku armastust vastu võtta. Vabandamine on  seotud kolmanda silmaga.

Kolmas on andestamise energia. Tänu vabandamisele avaneb sisemine laps andestamisele ja on võimeline andeks andma. Andestamine on seotud kõritšakraga, meie suhtlemise keskusega.

Neljas on armastuse energia ja selle energia saame me kohale kutsuda kui täname jumalikkust näiteks praegusel juhul armastuse ime ja kingituse eest. Kui sa arvad, et jumal on selle lapse tervendamiseks piisavalt suur ja võimas siis aitab see suhtumine teha lõpu sellele käitumismustrile, mis sind enam ei teeni. Armastus on seotud südame tšakraga.

Viies energia on alistumine. Kui alistume kõigile mittetoimivatele käitumismustritele. Alistumine tähendab tegelikult võitu. Kui me alistume sellele, mis ei tööta siis vabaneb vastuseisule kulunud energia. Alistumine tuleb päikesepõimiku keskusest – meie väe keskusest. Mida rohkem me alistume seda väekamad oleme.

Järgmine energia on tänulikkus ja seda energiat ei tohi alahinnata. Tänulikkus on armulikkus; see on seotud loomisega. Kui me loome jumaliku tahtega kooskõlas siis on meie elus rohkem rõõmu, õnne ja ekstaasi. Loomulikult on see meie loome- ja seksuaalkeskus.

Viimane energia on vabaks laskmine. Sügisene puu mis laseb oma lehed lahti. Kui puu oma lehti lahti ei lase siis ta kängub ja lõpuks kuivab ära. Seega vabakslaskmise energia on elu eliksiir. Lahti laskmine ei ole millegi äratõukamine, vaid selle minnalaskmine, mis meid enam ei teeni. Kui anname midagi vabaks siis see on imeilus kogemus. Selleks, et olla vaba, peame olema avatud. Vabaks laskmine on seotud juurtšakraga.