Valgustunud uni

Kuidas mõjutab valgustumise protsess meie magamismustreid?  

Nagu kogu valgustumise protsess tervikuna, on ka see indiviidipõhine. See sõltub nii sellest, kes Sa oled ja mida Sul on vaja sellel hetkel oma arenguprotsessis läbida. Kui eeldusest, et valgustumisprotsess mõjutab und tugevalt iseäranis seetõttu, et uni on inimesele olnud alati vahend, liikumaks viienda dimensiooni teadvusesse. Kui mõelda valgustumise protsessile kui teie jaoks viienda dimensiooni teadvustamise võime kasvule ärkveloleku ajal ja selle seotusele kolmanda dimensiooni teadvusega, siis une ja ärkamise vaheline piiriala muutub väga õpetlikuks piirkonnaks.

Une ja ärkamise vaheline piiriala, see alateadlik seisund, on valgustatud vaatenurga parim näide. See näitab, kuidas korraga on haaratud nii kolmanda dimensiooni teadvus, milleks on teadvustatud füüsiline reaalsus, kui sügavam ja laiem teadvus sellest, et eksisteerib ka midagi suuremat. Viienda dimensiooni teadlikkuses sisaldub ka ühendustaju oma eellaste, inglite, vaimsete teejuhtide ja oma vaimu eesmärgiga. Valgustumine seisneb just selles, et olete mõlemast teadvusest samaaegselt ja terviklikult teadlikud. Läbi inimajaloo on enamik inimesi seda traditsiooniliselt kogenud vaid ärkveloleku ja uinumise vahelisel ajahetkel.

Paljud inimesed tunnevad, et valgustumisest läbi liikudes on nende unemustrid segi paisatud. On aegu, mil vajate und rohkem, et ära integreerida kõik, mida olete muutmas ning on aegu, mil vajate und vähem seetõttu, et olete hulka rohkem olnud energiline või stimuleeritud. Aga teid kõiki aitab tähelepanek, et kuigi teie unemustrid on segi paisatud, siis pakub see teile rohkem aega, et viibida eelmainitud alateadlikus seisundis. Saate võimaluse olla uinumise ja ärkveloleku vahelises ruumis. Öödel, mil magada on raske, siis selle asemel, et endaga võidelda ja ennast magama sundida, eeldage, et see, mis teis sel ajal toimub, on teile kasulik. Et voodis poolteadvusel lamamine on tegelikult väga kasulik. See on ruum, kus aju saab alustada enda uuesti tööle panemist ning õppida harjuma tundega, kuidas haarata lineaarset ajataju ja ärkavat teadvust üheskoos uneseisundi mittelineaarse ajatajuga. Sellistel unetutel öödel ole endaga kannatlik, tegelikult toimub midagi vajalikku.

Kuidas saada rohkem teadlikuks sellest,mida me magades tegelikult teeme? 

Selleks on hea hankida endale magnetofon, millel on salvestusaega kaheksa tundi. Panna ta magama minnes tööle ning järgmisel päeval kuulata. Paljud räägivad kogu öö. Kui Sul on voodipartner, siis võite teha vahetusi. Las üks olla üleval sel ajal, kui teine magab. Tundub, et inimesed magavad umbes kaks tundi, siis nad ärkavad või kõnelevad paar tundi. Seejärel nad uinuvad uuesti ja paariks tunniks rääkimine seiskub. Pärast seda hakkab inimene uuesti rääkima või ärkab üles. See on suur üldistus, aga mingi rütm või muster eksisteerib. Ehk kui teil pole unetuse sümptomeid, mis mõnel ärkamisega seoses tekivad, siis kogu selle aja, mis te ärkvel oleksite olnud, te tõenäoliselt lihtsalt räägite. See on üks hea võimalus teemaga tegelemiseks.

Teine hea võimalus, mis on üsna samasugune, aga töötab teisiti, on hoida voodi kõrval paberit ja pliiatsit ning olla valmis kirjutamiseks. Hetkel, mil Sa ärkad – olgu see kell kolm öösel; äratuskella helisedes kell seitse hommikul või kümme minutit peale uinumist õhtul – võta pikalt mõtlemata kätte pliiats ja hakka kirjutama, isegi kui Sa ei tea, mida kirjutada. Lihtsalt hakka kirjutama või joonistama. Kui oled inimene, kes ärgates oma unenägu ei mäleta, siis võid kindel olla, et Sa leiad vaikuse, sest vaikus on kohal. Unenägu ei mäleta Sa mitte sellepärast, et seda ei ole, vaid sellepärast, et see on kaetud vaikusega, mis toimib polstrina või ruumina, millest energia läbi liigub. Soovides jõuda oma unenägude infoni, pead Sa vaikusest lihtsalt läbi murdma ja kirjutama hakkama. Alguses ei pruugi Sa mõista, mida Sa kirja paned, aga kirjutama hakates Sa tead, mida Sa kirjutad, sest seal ta on – ta lihtsalt ilmub paberile.

Pidage meeles, et valgustumise protsessis sõudmine on igaühe puhul unikaalne ning parim viis selleks on järgida oma tujusid ja intuitsiooni. Kui oled üles ärganud ja unenägu Sind enam ei huvita, siis ole vaikselt, sest ka vaikus võib olla väga viljakas. Suur osa energiast kandub edasi vaikuse kaudu. Seega jõudmine unenägude pakutava informatsioonini võib olla üüratult kasulik.

Mida kujutab endast nähtus, kui ma öösel unes kogen teadlikult viienda dimensiooni kogemusi, aga järgmisel päeval on tunne, nagu kõik universumi jõud püüavad mind maha suruda? On see tavaline ja mis see on?

Nii juhtub siis, kui oled mõnda aega heleda valguse käes ja lähed äkki tagasi tavapärasesse normaalsesse olekusse. Siis on olemine varasemast tuntavalt palju pimedam. Seda tunned ka pimedast majast õue päikesepaisetesse astudes. Esimesed minutid on pimestavad, aga kui silmad ära harjuvad on väga tore. Sisse tagasi minnes ei näe jälle eriti midagi, sest pime on. Võid toas põrgata kokku lauaga või lükata midagi ümber, sest Sa ei näe neid väga selgelt. Lühidalt, kohanemine harjumuspäraste oludega toob kaasa mõninga segaduse. Silmad ei näe piisavalt ja tunne on väga kehv. Samas pole asi mitte ruumis, vaid Sinus.

Muutuste ja inimmeele loomusega on naljakas see, et muutuse toimimise hetkel te sulandute sellesse ja see on teie jaoks normaalne. Just see on põhjus, miks te ei suuda väärtustada seda, kui kaugele te olete jõudnud. Te olete sellega ära harjunud ja võtate sead normaalsena. Te olete jõudnud nii kaugele, et kui kohtuksite oma viieaastataguse minaga, siis märkaksite, et olite tol ajal palju aeglasem ja tumedam kui te praegu mäletadagi oskate. Garanteerime, et kui teeksite äkilise tagasipöörde aastasse 2001, siis tunneksite kõik ennast seal tõeliselt kehvasti isegi oma parimatel hetkedel. Te olete edasi liikumises ja muutute heledamaks kogu aeg.

Protsess toimub lainetena. Laineharjal liigute valgusesse, siis vajute vanasse olekusse tagasi ja nii tekib teil maha jäämise tunne. Aga maha te ei jää, vaid astute lihtsalt sammu tagasi, et võtta aega õpitu ja saavutatu integreerimiseks. See teebki valgustumisprotsessi katsumuste rohkeks ja “tavaperioode” on vaja võtta selleks, et integreeruda valgusesse, millesse te liikumas olete.

Selle kohta veidi infot teie meele suhtes, mis kohates midagi uut võib hakata kartma. Valgustumise hetkel tõstab kergus ja rõõm teie jalad sõna otseses mõttes maast lahti ja kui meel selle üle mõtlema hakkab, siis tekib tal hirm, sest inimese meel on loodud looma ja toetama tajutavat reaalsust. Nähes midagi, mis tajutavasse reaalsusesse veel ei sobi, nagu inglid või imed, siis on meele ülesanne püüda uuest materjalist aru saada. Enne arusaamist tunneb ta ennast aga ebamugavalt ja seda võib nimetada hirmuks. Praegu on väga palju asju, mille suhtes meel hakkab muret tundma. Seetõttu võib ta vajutada pidurit ja uue informatsiooni unistada või hakata seda õigustama. Aga sellest pole midagi. Te näete aina rohkem ja rohkem ning iga korraga ka meel kohaneb aina rohkem ja rohkem. Parim, mida valgusega kohanemisprotsessis meelega teha saate, on leebeks jääda. Peale raskeid päevi andke endale võimalus puhata ja nautige lihtsust. Maha te ei jää, te lihtsalt integreerite valgustumise suunas liikudes uut energiat ja informatsiooni.
________________________________________________________________
Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu.
See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net  Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen, www.valgusekoda.ee Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega.
See info on osa igast jagatud sõnumist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga