NOORKUU VARJUTUS VÄHIS 02.07.2019 – KUNINGLIK KOIDIK

Elu muutub peagi rikkamaks ilu ja kvaliteedi poolest tänu kuningliku koidiku noorkuu täielikule varjutusele 2. juulil 2019. See on meie astroloogilise aasta jumalik pöördepunkt! See varjutus päästab valla uued maagia, õnne ja armu voolud, mis loovad meie eludes suuremat armastust, edu, tunnustust ja kirge. Tühjad astroloogilised majad Täidetakse paegi kuningliku valgusega, kui Taevariik Maa peal strateegiliselt edeneb läbi Jumala kosmilise valitsemise, milleks on astroloogia. Kui mäng nimega elu liigub edasi läbi sodiaagi ajastuse, antakse elus peagi uued võimalused. Isikliku elu vajadused ja soovid on selle varjutuse absoluutses fookuses ja see kiirendab kõikide koduste unistuse täitumist. Kõikjal ilmuvad uued geneesipunktid, et asetada maailm uuele ilusale trajektoorile, mis võitleb elu eest kogu tema ilus. Ajal, mil Päike hetkeks tumeneb, valatakse meie peale, Iidse Atlantise valgus ja külvatakse salamisi uute monarhiate seemned.

Valgustatud majad

Iga inimene Maa peal sünnib tühjade horoskoobi majadega. Me kõik sünnime ebatäiusliku astroloogiaga, kuid läbi õiglase elamise võime me kõik välja teenida hindamatuid õnnistusi, kus meie tühjad majad täidetakse uue kosmilise valgusega, et meie astroloogiline teekond õitseks viisil, mis polnud enne võimalik. See on selle varjutuse üks kõrgeimaid kingitusi: meie tühjade astroloogiliste majade valgustamine isiklikul, perekonna, äri, linna, riigi ja rahva tasandil. Kui maja valgustatakse, kiireneb tõusmine kõrgemasse ellu ja me hakkame nautima edu kohtades, mis olid varem põuast haaratud, pingutust nõudvad ja võimatud. Kuigi varjutus aktiveerub 10° Vähis, märgitakse aktiivseks kõik salajased kuninglikud kraadid oma ainulaadses väljenduses iga hinge jaoks igas kaheteistkümnes majas. Teadke, et varjutused on jumaliku astroloogilise täiustamise loomulik aeg. Kuid need on ka arveteklaarimise ajad, mil valgus võetakse neilt, kes on valinud kurjuse ja pahede raja.

Uued võimalused

See varjutus juhatab kogu oma aastase tsükli jooksul sisse jumalikud teised võimalused elus ületades meie kõige pöörasemaid unistusi ja ettekujutlusi. Ärge kaotage lootust elule keset sellist astroloogilist sündmust! Iga sodiaagimärgi jaoks tulevad uued ainulaadsed võimalused ja seal, kus aega tajutakse piiranguna, antakse pikaealisus läbi Vähi kosmilise energia müstilise elujõu mõjutuse. Inimese DNAd valitseb Vähk; teadke siis, et me siseneme taevase DNA täiustamise võimsasse aega. Ootamatud geneetilised uuendused toovad esile paljud teise võimaluse kogemused; eriti inimeste jaoks, kes tunnevad, et nende parimad päevad on selja taga. Jumal võib meie rakkude kellad valgusega tagasi pöörata; teadlased ei ole seda veel täheldanud, aga nad teevad seda tulevikus. Hoidke silma peal selle varjutuse headel esindajatel, kes mängivad teie teisele võimalusele üleminekul erakordseid vaimseid rolle. On tõsi, et peamised elutsüklid lõpevad päikesevarjutusega. Kuid need on ka võimsad ukseavad teie järgmisele arengutasemele Maa peal.

Uraani astroloogia ja abort

Kas te olete kunagi mõelnud, et on olemas astroloogilised transiidid, mis on otseselt seotud abordi poliitika ja tööstusega? Need on olemas. Ma viitan Kronose ja Hadese äärmiselt deemonlikele transiitidele Vähis. Kui Kronos ja Hades on sinu jaoks uued, siis võid nende kohta siit teada saada. Kronos ja Hades on aborditööstuse patroon-deemonid. Abort on kaasaegne antiikse laste-ohverdamise rituaalide tänapäevane kehastus, mida praktiseeriti sellistes maades nagu iidne Kaanan. See täielik päikesevarjutus läbistab Kronose ja Hadese sümbolid, mis asuvad vastavalt Vähi 11. ja 8. kraadis. See tähendab, et me siseneme aborditööstuse vastase võitluse jumaliku sekkumise dramaatilisse etappi. Aborditööstus on alates 1973. aastast kaasa toonud üle 60 miljoni inimohvri. Tulevastel aastatel on oodata tohutuid elu pooldavaid võite kõigil ühiskonna tasanditel, mis toob lõpuks kaasa abordi seadustamise ümberlükkamise. Täielik päikesevarjutus elu majas lubab hukku tööstusele, mis teenib tulu inimeste surmalt. Oodake selle nägemist lähitulevikus!

Uus Atlantis USA

Atlantise Kuningriik õnnistati kosmiliselt sisse Jupiteri-klassi valgusega 10° Vähis. See oli valgus, mis tegi Atlantisest maailma juveeli enne selle traagilist Plutoga seotud langemist. Läbi oma müstiliste meelte tean ma, et Jumal on õnnistanud USAd saamaks Uueks Atlantiseks. Ma ennustan, et läbi selle varjutuse täiustatakse USA horoskoopi nii, et uus Jupiter särab selle 10. majas 10° Vähis. See Atantise stiilis Jupiter on uus rahvuslik kroon ja tulevane riiklike imede allikas. Läbi selle heidetakse uus ilus viljakus rahva peale, et taastada langenud sündide arv samal ajal austades tuumikperekonna, mis on nii väärtuslik ühiskonna jaoks, halvenenud seisundit. Inimese geneetilisi omadusi on süstemaatiliselt rikutud läbi erinevate varjatud sõjapidamise vahendite, kuid nüüd on kätte jõudnud aeg meie genofondi kvaliteedis ja ilus tõsta. Atlantise DNA pöördub tagasi läbi kosmiliste valguse koodide, mida kontrollib Jumal. Illuminaatide geneetiliselt täiustatud rassi otsing toob kaasa nende katastroofi.

Lõuna Ameerika taaselustamine

Kõigil astroloogilistel sündmustel on ülemaailmne ulatus, kuid mis puudutab varjutusi, siis need rahvad, kes neid näevad, saavad universumi erakordse tähelepanu osaliseks. See varjutus on nähtav suuremas osas Lõuna-Ameerikast, nii et ma tõlgendan jumalikke täiustusi Lõuna-Ameerika rahvaste horoskoopidele ja kogu kontinendi majanduslikku ülestõusmist. Tuleb märkida, et veidi enne varjutust pidas Mercosur edukalt läbirääkimisi massiivse kaubanduskokkuleppe üle Euroopa Liiduga, mis avab Lõuna-Ameerikale uue tohutu õitsengu ajastu. Seda kokkulepet valmistati ette kakskümmend aastat ja see kinnitati edukalt just enne varjutust, mis ulatub üle mitme Lõuna-Ameerika riigi. See on tohutu sünkroonsus kõigi jaoks, kes sellele tähelepanu pööravad. Lõuna-Ameerika saavutab ärilise õitsengu ja uus elu helendab inimestes. Järgmise aasta jooksul ja tulevikus võib Lõuna-Ameerikas oodata ilmumas uusi suuri investeerimisprojekte. Need sündmused eelnevad Lõuna-Ameerika uue infrastruktuuri arendamisele.

Loovuse voog

Mul on suurepäraseid uudiseid kõigile, kes sõltuvad loovusest, et kindlustada oma elatusvahendid: see varjutus päästab valla eepilistes kosmilistes proportsioonides loovuse voo, mis kannab teid edu ja mugavuse uutesse kõrgustesse! Kuigi see ei pruugi nii tunduda, osutub see üheaastane varjutuse tsükkel loomingulise, kunstilise ja tulemuslikkusega seotud karjääri või püüdlustega inimestele äärmiselt toetavaks ja õnnelikuks. Nende jaoks, kes on seotud kirglike otsingutega, olenemata nende praegusest tasemest, toimuvad mega-läbimurded. Me siseneme astroloogilisse tsüklisse, kus võib saada suurt tulu loomingu ja kunstiga seotud investeeringutest. Ma julgustan teid kõiki kasutama seda tulist loomingulist voogu, mis on peagi metsikult rikkalik. Varjutused avavad meid elu kõrgematele tasanditele, samal ajal juhatades meie üleminekut nendele. Jätkake panustamist oma kirglikesse otsingutesse teades, et universum töötab selle nimel, et teid tõsta kuni jääte selle varjutuse loovasse voogu. Ärge laske järgmisel Merkuuri retrograadsel liikumisel ennast tagasi hoida, varjutuse potentsiaal on palju suurem oma jumalikkuses.

Vähi hoovused

Kui astroloogia on teie jaoks uus, siis teadke seda: Vähk valitseb kodusid, korterid, rendipindu, perekonda, pereliikmeid, emasid, rasedust, vastsündinuid, ärisid, investeeringuid, linnasid, rahvaid, kodumaad ja elukoha muutusi. Järgmise kaheteistkümne kuu jooksul näeme me kõik nendes eluvaldkondades tohutuid õnnistusi, transformatsioone ja üleminekuid. Kui Vähi hoovused edasi liiguvad, hakkame me kõik märkama kõrgemat universumi tarkust, mis juhatab meid turvalisemasse, ilusamasse ja nauditavamasse ellu. Et evolutsioon oleks tagatud, võivad täielikud päikesevarjutused sundida eluliste sündmuste toimumist. Kui saabuvad õnnistused, kui algavad muutused ja saavad selgeks ideaalsed ülemineku rajad, siis teadke, et Jumal ümbritseb teid armastuse ja võimsa armuga, et oleksite oma uut tüüpi elus edukad. Pöörake tähelepanu naistele oma elus, neile kes on olemas ja neile, kes on tulemas, sest paljud suurimad ja kõige elumuutvamad sündmused on nendega otseselt seotud. Jumala nais-aspekt teeb selle varjutuse tsükli ajal ületunde.

Varjutuse seadus

Kui teil veel ei ole oma horoskoobi kvaliteetset koopiat, siis nüüd on aeg see hankida. Kui see varjutus teeb aspekti mõnele teie sünniplaneetidest või asteroididest, siis lisaks varjutuse majade aktiveerimisele muutuvad need mõjutused, teemad ja potentsiaal äärmiselt tugevaks. See on see osa astroloogiast, mis on tõeliselt hämmastav; te hakkate nägema kosmilise energia ilmumist oma elus teaduslikul viisil, mis on omane teie sünnikaardile. Siin on mõned näited sellest, kuidas see töötab: kui varjutus teeb aspekti teie sünni Jupiterile, siis võite selle tsükli jooksul saada suurt rikkust, kuulsust ja au; kui varjutus teeb aspekti teie Päikesele võidakse teid pühitseda kõrgemale ametikohale või saavutate kõrgema autoriteedi; kui varjutus teeb aspekti teie Neptunile, siis võite siseneda vaimse valgustumise uuele sügavale tasandile; ja kui varjutus teeb aspekti mõnele teie jumalatest või jumalannadest, siis muutub nende roll teie elus järgneva aasta jooksul palju olulisemaks ja õnnelikumaks. See jätkub samal viisil, kuid ma arvan, et saate mõttest aru.

Sal & Amari

Tõlkis Tiina Mills

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga