KRISTALLVÕRE VÄGI Assooride saar II päev 2019.a.

 

Monika Muranji

Täna oleme jätkuvalt Assoori saartel. Eile saime teada, et Lemuurlased olid omal ajal tõepoolest tulnud siia. Selle koha energiad ja müüdid-legendid on seotud esoteerilise informatsiooniga. Need müüdid ja legendid ei ole sellised, nagu on Glastonbury kangelastest, sõdade ja vallutuste ajast, vaid need on paljuski esoteerilist laadi. Seega, kasutame võimalust ja räägime ühest peamisest õpetusest, millistega Lemuurlased jõudsid neile saartele. Lemuurlaste „õpetava ratta“ koolitustes oli keskendumine viie käepidemega rattale. Ühe käepideme kaudu keskenduti lapse elule. Lastele õpetati ühte versiooni ja kui nad said suuremaks, siis õpetati neile teist versiooni, ehk täiskasvanute versiooni. Tüdrukud, kui naised, said täiskasvanu versiooni siis, kui oli käes naiseks saamise aeg. Alles kuupuhastuse alguse ajal said teada täiskasvanu versiooni ja selle sügavamaid tõdesid.

Mille poolest erinesid laste ja täiskasvanute versioonid, mida õpetati lapse elu käepideme vahendusel? Lastele õpetati kolme asja:

Esmaseks oli „rõõm“,  püha rõõm, täiesti püha.

Teiseks oli sellise „rõõmu toetamine,“ ja ka see oli püha ja ta oli võimeline toetama rõõmu, püsivat rõõmu.

Kolmandaks oli „naer“ ja selle harjutamine. Võite ette kujutada, kui palju naudingut loob
naeruharjutuste tegemine ja enamgi veel rõõm, sest naer on nakkav. Kui ruumis keegi  nakatavalt naerab, siis on raske pidada sellele vastu, esmalt algab itsitamisega, mis lahvatab mõne aja pärast suureks naeruks.

Seega mida õpetati lastele? Kui nad hakkasid täiskasvanuks saama, neile õpetati pikaealisust. Miks oli vaja lastele õpetada pikaealisust? Krayon ütles, et kui inimene hakkab kaotama oma sisemist last, ta hakkab iga järgneva päevaga surmale lähenema. Just sellepärast ongi vaja toetada rõõmu ja tunda rõõmu elust, üksnes nii saab säilitada lapselikku süütut rõõmu ja õnne.

Ja lõpuks, mis on enamusele veidi keeruline, on see, et täiskasvanutele räägiti, et lahkumist eesriide tagustesse tuleb võtta rõõmuga. Ehkki on raske vaadata neid, kes surevad ja lahkuvad meie seast. Enamuses kultuuridest see ei ole rõõmus sündmus. Kuid selles on peamine vaimne tõde, et enamus on teadlik naasemisest esmalätte juurde, seega rõõmuga üleminek, tähendab taasühinemist ühtsusega. Ka meie rännakute olemus seisneb just rõõmus. Naer, rõõm ja õnn, need on vibratsioonid, mis tõmbavad lapsi eriti ligi.

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.  

Täna on meil teine päev olla ühel Assooride saartest. Oleme mugavalt seadnud end murule ja ilm selleks on suurepärane. Siin on hea korrata asju, millest oleme rääkinud teistes kohtadeski. Ehk siin saab palju asju selgemalt lahti räägitud, siis võib olla hakkate teatud kontseptsioone võtma vastu ja mõistma teisiti, millistest teil ei olnud seni isegi aimu. Igal inimesel on elus hetki, kus ta saab rahuneda ja mõtiskleda asjadest, mis on tema jaoks teatud määral olulised, ehk need on isegi esoteerilised, või metafüüsilised, milliseid ei ole võimalik ei näha, ega mõõta, nagu näiteks armastust ja mõistmist. Armastuse ja mõistmise kriteeriumit ei ole võimalik mõõta ühegi riistaga, kuid need on teadvuse sügavamad aspektid planeedil. Ja täna on mul kavas rääkida sügavamatest esoteerilistest asjadest. Ma räägin asjadest, milliseid te ei näe, kuid nende lahti rääkimise ajal püüdke säilitada selget ja realistlikku mõtteviisi.

Kallid, kui planeet Maa oli formeerunud ja algas inimvaimsuse kujunemine, siis sai alguse teie ajalugu, ning Maa tegi läbi suure muutuse. Siin, maapeal on olemas kolm võret, ehk isegi rohkem, kuid juttu teeme kolmest.

Üks neist on Magnetvõre, mis teeb palju enamat, kui arvate teie. Teiseks on Gaia võre ja kolmandaks on Kristallvõre. Me ei püüa võtta neid lineaarsetena, ega kinnitatuna maakerale kuidagi lineaarsel viisil. Võtke neid kui planeedi osa ja kujutlege neid helendumas kuidagi koos planeediga, kuid ärge võtke neid mingi struktuurina, sest sellega kaotate sõnumi rõhu asetuse.

Oleme palju rääkinud Gaia võrest. Kuid nüüd tahaksin, et te kasutaksite mitte ainult oma kujutlusvõimet, või esoteerilist mõistmist, vaid ka oma loogikat. Kui olete looduse armastaja (ehk puude kallistaja), kas tunnetate midagi, kui  jalutate mägedes ja imetlete mägede suursugusust, võib olla isegi kallistate sealseid puid.

Küsiksin sensitiividelt, et kas te näete midagi taimedes, või ainult armastate neid, kas tunnetate sidet planeediga, mitte sõnades, vaid emotsioonidega, teadvusega või mingil muul viisil? Võib olla vastate, et „jah.“ On palju inimesi, kes oskavad kasutada planeedi energiat, aidates sellega ümberolevaid ja nemad on teadlikud planeedi energiast ja suhtlevad sellega omal viisil. Kas  teate, et astroloogid  teevad koostööd Gaia võrega. See on ainus viis teha tööd astrokartograafiaga. Enamus inimesi ei ole võimelised tunnetama paljusid energiaid, mida oskavad tunnetada mõned sensitiivid, oma võimete järgi ja need on Gaia võre energiad. Enne, kui läheme üle järgmisele võrele, võtke hetkeks kasutusele oma loogika.

Kuidas selgitada maakeral olevaid energiaid? Maa on mõistusega, kuna ta on Emake-Maa ning siin võiks isegi öelda, et planeedil on olemas teadvuse vorm. Iga võre suhtleb teisega väga keerulisel viisil.

Edasi läheme üle kolmanda võrele, mis on kõige esoteerilisem neist ja see on Kristallvõre. Te ei saa seda näha ning teadlased ei tunnista selle olemasolu ja ta on ülimalt metafüüsiline. Püüan  kirjeldada, kuidas planeedi Kristallvõre talletab kõike ja seejärel kinnitan seda paari näitega. Ehk teate, miks seda võre nimetatakse kristallseks? Mida te teate kristallide füüsikast/olemusest? Te teate, et see on kivi, mis on võimeline talletama ja säilitama sagedusi ja see on leidnud kasutust teie elektroonikaski.

Seega,  Kristallvõreks nimetatakse tema võimet lokaalselt „talletada ja säilitada nimteadvust.“

Selgitame seda sensitiivse inimese näitel. Sensitiivne inimene on võimeline tunnetama energiaid ja me palume tal liikuda teatud väljas ja rääkida, mida ta tajub selles väljas. Algul ta ei taju midagi, kuid keskendudes ja tunnetades veidi aega ütleb: „ jaa,  tõesti, siin on midagi toimunud, midagi märkimisväärset“ ja ongi kõik. Kui te lähete sensitiivse inimesega ajaloos toimunud lahinguväljale, siis mõnigi neist võib langeda seal põlvile ja puhkeb nutma, sest ta ta tunnetab lahinguvälja energiat, tunnetab hirmu energiat, tunnetab surma energiat, ahastust ja palju muudki.

Mis on energia edasi kandumine? Kuidas on see võimalik, et sadu aastaid tagasi toimunud lahing võib puudutada inimest, kes käesoleval ajal seisab sellel kohal? Kallid, see ongi Kristallvõre. Temas on tallel inimteadvus, millesse on talletunud kõik,  lahing ja  palju muud.

Edasi räägiksin teadvusest, mida inimesed ajavad segi emotsioonidega. Teie maailma sõjad olid dramaatilised ja väga kurbade tagajärgedega. Sõja õudustega puutusite kokku esimese, 1914 aasta ilmasõja ajal. Rooma paavst kuulutas vaherahu jõulude ajaks, ning ajaloost on teada, et Lääne rindel mitmes kohas lahingud lakkasid. Sõdurid väljusid kaevikutest ja vaatasid teine teisele silma, oli juhuseid, kus koos ka lauldi jõululaule.

Nüüd küsiksin teilt, et mis vaherahu see oli? Vastuseks oleks, et ükskõik, mis rahvusest sõdurid olid, oli neil midagi ühist ja see oli usk ja Armastus Meistri pühaduse vastu. Nad olid kristlased ja seetõttu said laulda ühtesid ja samu püha laule. Usute või mitte, kuid, kuigi nad rääkisid erinevat keelt, ühed saksa, teised inglise, kuid kujutlus jõuludest neil oli ühine, prohveti sünni pühitsemine, keda armastati ühtviisi.

Mis see oli, mis neid ühendas? Vastuseks on, et  see oli Looja armastuse teadvus. See ei olnud poliitiline asi, see ei olnud vaherahu, kuigi nii arvati mõlemal poolel. See oli see, millest oleme rääkinud – see oli armastuse vägi, teadvuse vägi, mis võimaldas katkestada lahingu mõneks ajaks ja sõdurid said koos laulda ühiseid laule.

Läheme hetkeks Havaii Lemuuriasse. Havaiide suur saar on väga sarnane siinsega, mõlema all toimub  vulkaaniline tegevus ja mõlemast  tuleb auru. Kui jalutate siin saarel, kas olete tunnetanud seost mõlema saare vahel, kuigi te pole võib olla kunagi olnud Haviil. Havaiidel on koht, mida peetakse Varjupaiga linnaks, kuhu vanal ajal võis minna iga sõdur, kas või vastaspoole omaga. Havaiide ajaloo viimastel etappidel käisid sõjad, kuid Lemuurias neid ei peetud. Mõlemad sõdurid võisid teatud aastaajal tulla sinna, suruda teine teise kätt, ühiselt laulda ja süüa sama sööki. See oli teine teise andestamise  aeg. Ka teised, kes ei olnud sõdalased, võisid minna sinna ja mõtiskleda oma tegude üle, mida olid korda saatnud oma elu ajal. Minnes sinna  tunti ennast ohutuna.

Kallid, mida kujutas endast Varjupaiga linn, milleks oli seda linna vaja? Aga selleks, et inimesed, oma teadvuse teatud tasemel, vajasid kohta, kus saaksid väljendada andestuse teadvust, armastuse ja mõistmise teadvust, kus peale armastuse, ei ole millegil tähtsust. See on näide sellest, mida teeb teadvus inimkonnaga. Armastuse ja mõistmise kõrge teadvus on üheks võimsamatest energiatest maailmas, sest ta tuleb Loomislättest, tuleb inglitelt.

Milles seisneb selle olulisus siin?

Kristallvõre on selles kohas puhas, kuna siin ei ole olnud lahinguid, ei mingeid võitlusi, ega õudusi, ei iidsete ega hilisemate tsivilisatsioonide vahel, siin on puhas energia. Iidsed tõid nendele saartele üksnes tõde ja rõõmu, õpetusi ja kaunidust. Kristallvõre kiirgab siin ainult seda, mida tunnetate.

Te võib olla soovite küsida, et millisel nendest saartest on puhas energia?

Ma vastan teile nii, et iidsel ajal siin ei olnud üheksat saart, sest maismaa oli külaltki kõrgel, siin oli kontinentaalne territoorium, väga sarnane Lemuuriaga. Seetõttu, kuhu te siin ka ei läheks, kõikjal võite midagi tunnetada, siin puudub negatiivsus ning kõikjal on tunda ainult kõrget energeetikat. Kristallvõre  kiirgab siin mõistmist, armastust, millistes on õpetused, millised on vastavuses Gaia energiatega. Siin on koht, kus Maa Kristallvõre räägib
inimesega. Siin on koht, kus saate kinnitada ja tunda, et tunnete, et olete nagu kodus ja siin on hea olla, kasvõi lühikest aega. Las need energiad täidavad teie hinge.

Ja nii see on ….

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga