LEEMURIA AJA AKASHA KROONIKATE TAASELUSTAMINE

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Paljud teist, kes on tulnud siia, Kauaile Hawaiile, tulid ühel eesmärgil, et taaselustada midagi erilist. See on meenutuste taaselustamine. Siin räägin asjast,  mis mõnedele näib uskumatuna, teistele veidrana. See lugu moodustab ühe terviku, millesse on kätketud tõde. See tõde räägib Loojast, tema väest, mis on suurim vägi üle Ilmaruumi.

Selles loos on juttu tulnukatest tähtedelt, keda paljud teie seast peavad ingliteks, kes panid aluse uuele inimkonna liigile. See liik sai 23 kromosoomi paari ja see toimus ligi 200 tuhat aastat tagasi. Nende poolt sai edastatud ka teadmine Loojast-Jumalast, kellele on teada kogu teie olemine.

Selgituseks teile, et ehk mõned teist, tuginedes pühakirjale, võivad oletada, et peale Aadama ja Eeva, kogu inimkond, kellel on 23 kromosoomi paari, on omavahel sugulased. Teie Akasha Kroonikad on pilgeni täis Lemuuria aja teadmisi, olenemata sellest, kas olite lemuurlased või mitte – need teadmised on kõigil järeltulijatel. See on talletatud Loomiskoopasse ja need on valmis avalduma vajalikul ja kohasel ajal. Mida enam olete elanud planeedil, seda tugevamaks need on saanud. Juba Krayon oma I raamatus 1993 aastal rääkis. et need, tänu üleminekule, hakkavad meenutustena esile tulema. Aga need meenutused, ei ole päris need, mida olete oodanud, vaid need on sootuks midagi muud. See on nagu ärkamise aeg. Kuna teie, kui inimkond, otsustasite loobuda enesehävingust, siis võib toimuda nii, nagu nägid seda põlisrahvad.

Algab üleminek, ärkamine ja te hakkate meenutama asju, mis on siiratud teie Akasha kroonikatesse, milles kajastub iidne seemnete külvamine. Akasha Kroonika meenutused, on nagu külvatud seemnete kastmine, mis on oodanud kastmist eoonide ajast alates. Seemned võrsuvad, kuna need saavad kastetud meenutustega ning võrsudes, toovad esile teisigi mälestusi.

See on nagu kaunite lillede kasvatamine, mis on meenutused Loojast, milles on süsteem, kus elu ja surm on üheskoos. See on kaunis süsteem, mille vaimsuseks olete siis, kui te ei ole planeedil ja see kujutab elu ja taasnaasmist sellesse. See on kaunis süsteem, mis tunnustab vaimsust ja inimest. Seal, kus toimub kastmine meenutustega, saavad kasvada ja õitseda ilusad õied. Meenutused on teile nagu magustoit, mis meenutab, et kunagi olete juba kõike seda üle elanud ning see kõik on tallel teie Akasha Kroonikates. Neis on kõik teie kogemused ja õpetused ning need meenutused muudavad kogu inimkonda. Mööduvad mõned põlvkonnad ja siis hakkate selgelt nägema seda, millest  räägin teile praegu.

Ülemineku tulemusel, mõistmine ja ausus, saavad peamisteks kõiges asjades. Nendest saab lähtepunkt üleüldiseks hooleks teine teisele. Planeedil jätkub tarkust lahendada kõik küsimused, tegemata kahju teine teisele.

Teist saab edumeelne tsivilisatsioon. Te olete siin selleks, et pöörata tähelepanu meenutustele. Nendega saate kasta, nagu metafoorilise veega, kunagi külvatuid seemneid. Need võrsuvad ja kasvavad teie järeltulijate jaoks ning kastmine ja kasvamine jätkub lõpmatult.

Selle informatsiooni avasin teile 28 aastat tagasi.

Kaheksa ja kaks annavad kokku kümne, mis numeroloogias on üks.

Üks numeroloogias on algus ehk uus algus. Olete tulnud siia õigel ajal – te kõik. See on millegi uue algus ja selle nimel on tulnud ka Krayon.

EBAMUGAVAD MUUTUSED

Jumal, Vaim, Loomisläte, kuidas te ka ei nimetaks seda, mis on loonud teid ja kõike, mis loodud on, teab kõigest, mis on toimumas planeedil Maa. Kus te ka poleks, mis teiega ka ei toimuks, see kõik on teada kaaskonnale, kes on teie ümber. Tahan, et te mõistaksite, et ükskõik mida teile ka pole räägitud Jumalast, ta on siiski loov armastus, mis on paigutanud teid siia.

Paljud teist on segaduses planeedil toimuvast, kuna kõik on tunnetatav teisiti, kui varem ning seetõttu paljud on hirmul. Isegi kui olete teadlikud, et karta ei ole midagi, kuid hirm esineb teis siiski. Hirm on juba seetõttu, et kõik on paljus teistsugune.

Inimesele meeldib püsivus, kuid ei meeldi muutused. Ainult juhul kui muutused on nende enda planeeritud, on oodatavad ja nende poolt kontrollitavad.

Kuid hirm sageli tuleneb teadmatusest.

Muutustest olen rääkinud juba 31 aastat. 1993 aastal tuli välja Krayoni esimene raamat, milles rääkisin tänasest päevast. Raamatus oli rõhk Aegade Lõpule. Mõnedele raamatu nimi näis imelikuna. Teistele see oli see, nagu hirmutava saatuse mainimine. Kuid see oli kõigest metafooriline väljendus – vana aja lõppu jõudmisest.

Raamatu nimes sai kajastatud Maiade kalendri loenduse lõpp.. Samuti paljud põlisrahvad nägid muutuste tulekut. Nemad jälgisid tähti tuhandeid aastaid, ning mõistsid, et Maa telje võnkumine kestab 26 000 aastat ning vaadates tähtede seisu ja jälgides pööripäevade aegu, nägid, et midagi on lähenemas.

Kui planeedi telg naases lähteseisu, algas uus tsükkel. See sündis 21 detsembril, 2012 ning see oli muutuste märgisjooneks.

Teie pühakirjades ei oodatud teie ellujäämist, kuid te jäite ellu. Te läksite ennustatud lõpust mööda ja olete jõudnud aega, mille kohta puuduvad igasugused ennustused. Seda, et tähed oleksid sellises retrograadsetes seisusudes, teie elu jooksul ei ole veel olnud.

Kas see ei pane teid mõtlema – kuivõrd huvitaval ajal te elate, kas pole.

Seda seisu tahaksin nimetada metafoorse nimega – Teadvuse talv.

Edasi selgitan teile, kuidas see töötab, et  saaksite olla valmis toimuvale.

31 aasta jooksul, teile antud sõnumid, tõid teid nendele muutustele lähemale. Mõned neist olid mõistujuttudena, teised metafooridena, aga neis kõigis oli juttu muutustest.

Ehk olete pannud tähele, et iidsed rääkisid, et juhul, kui läbite 2012 aasta pööripäevade ajad, siis sellest saab alguse Kõrgem Teadvus, millist planeedil ei ole veel kunagi varem olnud. Ja et tänu Kõrgemale Teadvusele, lakkavad sõjategevused planeedil.

Kallid, kuid te olete ikka veel lõpututes lahkhelides. Kuid ma siiski ütlen, et vastupidiselt sellele, mida on teile räägitud, või õpetatud, inimloomus hakkab muutuma vastavalt Kõrgema Teadvuse tõusule. Siin ei ole juttu pandeemiast, vaid asjadest, millistest te isegi ei oleks osanud arvata.

Sajandite jooksul teil ei ole tunnustatud soode võrdsust. Ühe soo esindajad on pidanud end teise soo esindajatest olulisemateks. Ja seda koguni tuhandete ja tuhandete aastate jooksul. Käesoleval ajal, teil muutused on toimunud ka selles – on esile tõusmas inimloomuse küpsus. Sellele järgneb täisikka jõudmine ja ühendumine kõrgemate ideedega, kuni need kinnistuvad ja hakkavad tööle uuel viisil.

Mõned vaimsed liidrid on omavolitsenud sadu aastaid, nii kuidas vaid ise tahtsid. Kuid käesoleva aja  liider on mõnes osas muutunud ja seda oli ka oodata. Esmakordselt, sajandite jooksul, tumedad teod hakkavad teil tulema päevavalgele ja leiavad lahenduse.

Muutuste aeg on käes ja te olete sellest teadlikud ning näete ja tunnetate neid. Kuid siiski see ei ole see, mis toimus muutuste alguses – tõelised muutused on veel tulemas. Neile kaasnevad samuti rahutused ning neid võib korduda taas ja taas ja seda  põhjustavad lahenduste otsingud. Aga tagasi minekut ei ole oodata, on üksnes lahenduse otsingud. Sellised muutused on tulemas ja neist olemegi teile kogu aeg rääkinud.

Mõned, viidates toimuvale, tõlgendavad ja ütlevad, et on oodata veel hullematki. Kuid kõik toimuv on üksnes küpsemine – täiskasvanuks saamine. Vanad võtted lakkavad töötamast. Teadvuse talv on sama, kui tõeline talv, mõistmise lehed kukuvad puudelt, arusaamine läheb külmaks, ega tea, mida teha. Mis järgneb talvele, seda te teate kõik. Siis läheb taas soojaks ja lehed tulevad puudele.

Metafoorid räägivad, et kõik asjad leiavad lahenduse. Kuid, miski ei toimu kiiresti, kuna see toimub kõikjal üle planeedi.

Esile on tulemas uue inimese loomus. Olete jõudnud täisikka jõudmise aega. Oma küpsuses ja teadvuses olete saamas täiskasvanuteks ja kõrgemal teadvusel on siis enam sõna.

Senised liidrid hoiavad veel kinni vanadest dogmadest ja nad ei suuda uuele vastu minna. Kuid siiski on käivitumas uued protsessid. On käivitumas uus tegelikkus ja uus normaalsus.

On tulemas Uus Inimene ja seda olen rääkinud juba mitmeid aastaid. Ehk teades seda, saate mõnevõrra rahuneda ja saate vabaneda hirmust ja rahutusest ning  saate tunda, kui võimas on uue armastuse energia.

Olete nagu prožektori valguse all, kus kõikide pilgud on suunatud teile ning neis pilkudes on ülim armastus teie vastu. Vanad Vaimsused teil tuleb sellest läbi käia, te olete selleks siin, et kuulda seda, mis aitab teid.

See sõnum oli planeedi Uue Inimese jaoks. 

Nii see on …

Krayon

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga