Nii nagu ookean, liigub ka elu lainete, tõusude ja mõõnadega.
Koge elu erinevaid rütme ja lase veel ära uhtuda kõik kahtlused.
Nagu ookean, on ka elu võimalusterikas ja ilus!

« Tagasi

Mis on Akasha kroonika?

Akasha kroonika on maailmaruumis aegade jooksul toimunud iga mõtte, iga tegevuse, iga emotsiooni ja iga kogemuse energeetiline jäljend. Akasha kroonikat võib võtta kui kõikide elukogemuste jäljendit igas reaalsuses. See on eeterlik, holograafiline inimteadlikkuse teadmiste hoidla minevikust, olevikust ning tuleviku potentsiaalist. Energia, mis moodustab Akasha kroonika, on armastus.
Informatsioon, mis sisaldub Akasha kroonikas on vesimärgistatud juuspeenele ainele nimega Akasha ehk armastuse energia, mis immutab ja loob universumis kõike.

Akasha on kättesaadav igal pool, kogu aeg. Kõik pääsevad Akasha kroonikale ligi igal hetkel ja nii see tõepoolest on. Intuitsiooni välgatused ja teadmiste aimdused, mis juhtuvad iga päev, on põgus pilguheit jumalikku tarkusesse, mis Akasha kroonikas sisaldub. Iga olevus universumis panustab ja pääseb ligi Akasha kroonikale. Kuna me kõik oleme armastuse energia poolt loodud ja temaga ühendatud, sisaldab meie jumalik sünniõigus juurdepääsu ka jumalikule elutarkusele ja jumalikele teadmistele, mida Akasha kroonika mahutab.

Akasha kroonika sisaldab iga mineviku, oleviku kogemust ning tuleviku võmalust rõõmu ja kaastundlikkuse vibratsioonis. See on kui universumi DNA. Ta sisaldab valikut kõigest, mis on toimunud minevikus ning täielikku infopaketti, mis puudutab tuleviku võimalusi. Igal üksikhingel on oma isiklik, ainulaadne Akasha kroonika. Samuti on oma ainulaadne Akasha kroonika gruppide hingedel, üritustel, organisatsioonidel ja paikkondadel.

Üks viis mõista Akasha kroonikat on seda ette kujutada raamatuna, milles sisaldub Sinu hinge kogu ajalugu, kes Sa oled praegu ning Sinu tuleviku potentsiaal. See kujuteldav raamat on nii tohutu, et füüsiliselt ei saa ta kunagi eksisteerida. Selle asemel on ta energeetiliselt salvestatud armastuse, mis universumis kõike korrastab, vibratsioonis. Kirgas tõde, mis sisaldub Akasha kroonikas, annab meile vabaduse valida kõiges arm. Tõde teades saame me vabaks lasta kõik illusioonid, mille oleme loonud ja mis panevad meid uskuma, et me oleme Jumalast, vaimust ja allikast eraldatud.