2019.a. SEPTEMBRIKUU ENERGIAD

 

Millist energiat ja kogemusi võime oodata 2019 septembris?

 

Selle kuu energia on külm, selge ja värske. See võib olla teretulnud kergendus, kuid sellega on seotud üllatus. See on veidi nagu kukkumine külma vette, šoki tunne. Kogu kuu jooksul võid sa kogeda üllatusi. Sageli tuleb see uue informatsioonina või uue rabava selguse tundena. Teine viis, kuidas mõelda selle energia ilmumisest sinu ellu: see on nagu külm dušš. See toob kaasa jahenenud meele ja kired, mis võib pakkuda kergendust.

 

Sel kuul on tõesti oluline olla tähelepanelik. Ei ole aeg kaasa libiseda ega lasta asjadel omatahtsi veereda; ei ole aeg ülekeevateks emotsioonideks. On aeg jääda mõistuse tasandile, mõelda detailidele ja jälgida informatsiooni. Esita küsimusi ja veendu, et saad selge vastuse. On oluline, et jääksid sel kuul oma mõtetes selgeks. Valvsus aitab sul sellest kuust maksimumi saada ja sa väldid mõningaid raskusi, mis võivad tulla, kui selge informatsioon sinu mõjupiirkonda siseneb.

 

Kas on mingeid konkreetseid tegevusi, mis aitavad meil selle kuu energiaga töötada?

 

Kirjutamine on eluliselt tähtis. Selle alla käib nii päeviku pidamine kui ka nimekirjade koostamine. Päevikupidamine aitab sul uut informatsiooni läbi töötada, sõeluda välja oma emotsionaalsed reageeringud ja leida selgus, mis sel kuul saadaval on.

 

Nimekirjade koostamine on kõige kasulikum praktika, mida sel kuul rakendada. Koosta nimekirju konkreetsete punktidega, märgi tehtud punktide ette linnukesed, revideeri nimekirju ja märgi uuesti asjad tehtuks. Kasuta nimekirju täpse mõtlemispraktika ja selge mõtlemise kõrge taseme säilitamiseks. Kasuta nimekirju, et ülesande juures püsida ja veenduda, et saad vajalikke vastuseid, et teha selgeid otsuseid ja elada otsekohesel viisil.

 

Kui sa sel kuul nimekirju kasutad, siis tunned sa ennast tõepoolest iseenda universumi peremehena. Nimekirjade koostamine on nagu alkeemia. Nende eesmärk on suunata sind universumi energia voogu ja juhtida seda, kuidas asjad sinu elus lähevad. Sa leiad, et ilma nimekirjadeta ja pühendumiseta selgele mõtlemisele, matavad emotsioonid sind sel kuul enda alla halvaval viisil, mis toob kaasa vigu, mille parandamine võtab kaua aega. Mõtle ette. Mõtle selgelt. Seejärel naudi oma töö vilju.

 

Kas on midagi mida me 2019 septembris vältima peame?

 

On kaks asja. Üks on vältida asjade vältimist. Kui miski on sinu jaoks raske ja sa tunned soovi seda vältida, siis astu selle poole. Hinga sügavalt sisse, võta julgus kokku ja astu selle poole; olgu see siis küsimus, mida sa kardad küsida või vastus, mida sa kardad kuulda või tegevus, mida kardad teha või sõnad, mida sa kardad öelda. Mis iganes see ka poleks, kui leiad, et hirm tõmbab sind vältimise suunas, siis astu edasi selle asja suunas ja tee see ära, mis iganes see ka poleks. Praegu pole aeg maha jääda ega ennast tõe eest kaitsta. On väga oluline, et sa võtaksid tõe omaks ja paluksid seda juurde.

 

Teine asi, mida sel kuul vältida, on vestlused, mis hõlmavad tõe väänamist, tõe kohandamist või pakkuda ainult osalist tõde, mis sinu plaanidega sobib. Ole sel kuul väga ettevaatlik inimestega, kes kasutavad informatsiooni, et sinu või teistega manipuleerida. Ole väga ettevaatlik inimestega, kes põimivad lugusid, mis juhivad sind nende tegevuskavadesse. On aeg paljastatud faktid lauale panna. Ei ole aeg neid lugudeks kokku põimida. Hoidu igasugusest kalduvusest proovida teiste tundeid või mõtteid kujundada. Isegi kui su kavatsused on heasoovlikud, ei saa sa endale sel kuul tõe väänamist lubada.

 

Parim viis kuidas sel kuul infot kasutada, on nii nagu oleksid kohtusaalis. Too tõendid lagedale ilma arvamuseta, ilma plaanideta. Teistel aegadel on oluline lugu kokku põimida, et asjadest aru saada ja neid õpetada, juhendada, lahendada või tervendada. Kuid sel kuul saavutad sa edu paljaste faktidega. Anna endast parim, et jätta oma arvamused kõrvale ja hoia eemale vestlustest, kus teised üritavad sind oma arvamuste või plaanidega manipuleerida.

 

Kas on veel midagi, mida me peaksime 2019 septembri kohta teadma?

 

Otsi huumorit ja julgusta naermist, et neutraliseerida keerulisi tundeid, mis võivad šokiga esile kerkida. Sa leiad, et inimesed saavad vihaseks või asuvad kaitsepositsioonile, kui nad oma elus mitmesuguste tõdedega kohtuvad. Sinu jaoks on oluline, et sa leiaksid viisi, kuidas tuua inimesed tagasi kergema perspektiivi juurde.

 

Kujutle, et viibid lõbustuspargis ja veetünni kohal istub inimene ja kõik saavad visata palli märklaua pihta, et inimene vette kukutada. Kujutle, et iga inimene istub sel kuul sellel kohal ja ootab, millal ta külma vette kukub. Kui sa seda ette kujutad, siis võid mõelda selle peale, kuidas mõned inimesed saavad vihaseks, teised naeravad, mõned on kurvad või ehmunud. Igaüks tunneb midagi intensiivset, kui nad sellesse külma vette kukuvad. Isegi kui nad arvasid, et on selleks valmis, tuleb see ikkagi üllatusena. See on osa mängu lõbust. Sa leiad, et emotsioonid löövad lõkkele, kuid rahunevad sama kiiresti, kui sa jääd tõe juurde ega proovi muuta seda, kuidas inimesed tunnevad või mida nad mõtlevad.

 

Jää kindlaks ja rahulikuks tõe suhtes, otsi tõde, küsi rohkem küsimusi ja korda tõde uuesti, kui kellelgi on rohkem infot vaja. Kuid üldiselt püüa asjad hoida lihtsana, kergena, kuid ära eemaldu tõest ega väldi seda, et oma emotsioone kaitsta.

 

Kanaldas Jen Eramith

Tõlkis Tiina Mills

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga