2018.a. NOVEMBRIKUU ENERGIAD

 

Millist energiat ja kogemusi võime oodata 2018 novembris?

 

See kuu tundub nagu suur pahvatus, nagu ilutulestik. See on energia, mis põhineb südamekeskusel ja armastuse vibratsioonil. See on sinu kire energia ja sinu südame pahvatav energia. See tundub nagu armumine ja võib samahästi olla ka südamevalu. Mõlemaid energiaid võib kirjeldada kui energia pahvatust läbi sinu südamekeskuse.

 

Kui koged südameenergia kiiret avardumist, toetab see energia inimesi üle kogu maailma kõikidel tasanditel. Paljude jaoks tähendab see südamevalu ja purunemist, selleks et paremini särada. See on nii nagu oleks sinu südameenergia kasvanud muna sees ja muna peab purunema, et saaksid kasvu jätkata. Te kõik olete nagu väikesed linnud, liblikad või sisalikud, mis munast välja kasvavad või murravad ennast välja kookonist. Sel kuul tuleb südamevalu, kuid on ka tohutu armastuse avardumine.

 

On oluline, et sa oma südame eest hästi hoolitseksid ja et sa veedaksid aega koos inimestega, kes sind armastavad. Kõige olulisem asi, mida sa teha saad, on veeta aega teisi armastades. Pööra tähelepanu sellele, mida sa armastad, ja kasvata armastuse tunnet keset asju, mis purunevad, pahvatavad ja liiga kiiresti liiguvad. Vali aeglustumine ja armastuse tundmine keset südamevalu.

 

Kas on mingeid erilisi harjutusi, mis meid sel kuul teenivad?

 

Igasugune häälimine teenib sind tohutult. Harjuta ennast ütlema seda, mida sa mõtled, räägi oma tõde ja kasuta oma häält, et ennast tasakaalustada ja avarduda. Praegu on ideaalne aeg, et kaasata oma igapäevasesse rutiini ja vaimsesse praktikasse mantrate lausumist, laulmist või ümisemist. Uuri mantraid või proovi vaikselt mingit viisi ümiseda. Kui sa oled mures või kurb, ümise või laula. Kui sul on valus, oiga või ümise. See ei ole muusika kuulamine ega meeldiva heli loomine. Põhjus, miks me ütleme „häälimine“, on see, et hääle kasutamine tõstab vibratsiooni sinu kurgus, rinnas ja lõpuks kogu su kehas.

 

Praegu on suurepärane aeg, et uurida vaimseid praktikaid, mis võimaldavad kehas vibratsiooni luua. See võib olla sama lihtne nagu sügavalt sisse hingamine ja ümisemine või laulmine. On suurepärane aeg, et autos raadioga kaasa laulda. Kasuta mis tahes praktikat, mis rakendab su füüsilist häält energia stabiliseerimiseks ja armastuse tunde avardamiseks. Kasuta häält igal võimalikul viisil, et luua oma kehas ruumi tõele, resonantsile, harmooniale ja rõõmule.

 

Kas on midagi, mida me sel kuul vältima peame?

 

Praegu pole aeg millegi vältimiseks. On aeg vastu võtta kõik, mis tuleb, näha asju sellistena nagu nad on ja tegeleda selle tööga, mis igal päeval esile kerkib. Kui miski sind häirib, on see kutse selle paremaks muutmiseks. Kui miski sind hirmutab, on see kutse sellele otsa vaadata ja oma hirmuga silmitsi seista. Kui miski sind kummitab või igatsed sa millegi järele, on see kutse selle poole püüelda.

 

Kõik, mis sinu juurde sel kuul tuleb, on palve universumilt, et sa sellega tegeleksid. Pole juhendit selle kohta, kuidas asjaga tegeleda; see oleneb sinust ja sellest, kes sa oled; kuid vastus küsimusele on see, et sel kuul ei saa sa endale asjade vältimist lubada. Kui miski ennast sinu mõtetes või sinu maailmas ilmutab, on see kutse sellega tegeleda. Kui sul pole võimalik asjaga otseselt tegeleda, püüa endalt küsida, mida sa tunned, mida sa soovid või mida sa selle asjaga seoses tervendama pead.

 

Asi, mida sa endale sel kuul lubada ei saa, on eemale pöördumine sellest, mis su elus sel kuul ilmub. Mõtiskle selle üle, mis tuleb – mõtiskle küsimuste üle, mida see sinu jaoks tõstatab ja mõtiskle küsimuse üle, kuidas sellega tegeleda. Sel kuul tuleb kõigesse sisse minna. Vältimiseks ei ole ruumi.

 

Kas on veel midagi, mida Hoidjad tahavad meile 2018 novembri kohta öelda?

 

Ameerika Ühendriikides peetakse praegu oluliseks valimisi ja sel kuul leiavad aset paljud sündmused, mis on nende valimistega seotud. Me ütleme teile, et need sündmused on vähem ette prognoositavad, kui kunagi varem ajaloo jooksul ja mis iganes toimub, on selleks, et purustada teie süda suurema armastuse jaoks. See tõde käib kõige kohta – iga poliitiline liikumine, iga skandaal, iga vale, iga tõde ja iga väide, mida te avanemas näete, on teie südame purustamise teenistuses, et te võiksite suuremalt armastada.

 

Mõned asjad võivad sel kuul minna nii, nagu sa soovid ja mõned asjad mitte. Kuid olenemata sellest kummal poolel sa oled või mida sa sündmuste suhtes tunned, pöördu tagasi küsimuse juurde: „Mida tunneb mu süda? Kuidas saan ma seda teha ja oma armastuse võimet suurendada?“ Mis iganes see ka ei oleks, lase sellel oma armastuse avardumist teenida. Alusta iseenda armastamisest ja liigu sealt edasi. Kui sa seda teed, siis leiad sa kogu kuu jooksul uskumatu kasvu ja kindlustunde.

 

Kollektiivsed sündmused, mis 2018 novembris aset leiavad, ei ole püsivad avaldused selle kohta, mis maailmas igavesti juhtub. Nii palju muutub praegu ja nii palju muutub ka tulevikus. Alates 2012. aastast on muutused kõikidel tasanditel palju ilmsemad ja palju kiiremad. Teile ei tule kasuks käesolevasse hetke kinni jääda nagu jääks see nii igaveseks. Te õpite, kuidas pidevalt muutuvas maailmas suurema osavusega navigeerida. Olge muutlikud, jääge paindlikuks ja avatuks. Laske oma südamel puruneda, laske südamel terveneda ja lubage endal armastada. See on sellel kuul teie töö.

 

Kanaldas Jen Eramith

Tõlkis Tiina Mills

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga