Nii nagu ookean, liigub ka elu lainete, tõusude ja mõõnadega.
Koge elu erinevaid rütme ja lase veel ära uhtuda kõik kahtlused.
Nagu ookean, on ka elu võimalusterikas ja ilus!

Tervendusseanss  kestab  3 tundi.  

Seansi  hind  Pärnus  on   50 eurot   ja Tallinnas  60 eurot.

 

Tervendusseanss  põhineb Krayoni filosoofial, ehk, et meie perekonstellatsioon peegeldab Päikesesüsteemi ja meie probleemid praeguses elus, saavad alguse meie esivanematest. Perekonstellatsioon tähendab asjade seisu meie perekonnas. Perekonnas on igal liikmel oma kindel koht ja kohustused. Ideaalses perekonnas on kõik liikmed tingimusteta armastatud. Ideaali aga rikuvad sageli esivanematelt päranduseks saadud lõhkuvad energiad, millest me tavaliselt isegi teadlikud ei ole, sest  meie keha mäletab rohkem kui me ette kujutada suudame. Keha mäletab ka oma eelkäijate muret ja valu ja meie keha kannab endas ka meie vanemate ja vanavanemate lugusid.

Igal emal ja isal on oma lapse jaoks üks eriline, maagiline võti. Ja tervendusseansi alguses  inimene küsibki oma ema ja isa käest need võtmed. Ema annab kuldse võtme ja isa hõbedase. Mõnikord on seda võtit saada endale väga kerge, mõnikord on see raskem. Need võtmed abistavad sind tervendusprotsessi kulgemisel. Need maagilised võtmed võimaldavad inimesel minna imelisse reaalsusesse ja nad sobituvad just sinna, kus neid on vaja ja teevad kõike, mida me soovime.

Tervenemise katalüsaatoriks on sisemine laps. Kasutatav tervendusmeetod peatab negatiivsete energiate voolamise sisemisse lapsesse, esivanematelt pärinevate probleemide lahendamisega. Ainult siis, kui sinu sisemine laps on hoitud, rõõmus , terve ja tunneb ennast armastatuna, saad ka sina täiskasvanuna kogeda peamise seisundina rõõmu, rahu ja armastuses olekut.

Seansi ajal hoian inimese ümber väga turvalist ruumi ja energiad, mis teda enam ei teeni, vabanevad tänu sellele leebel viisil. Tervendamine viib inimese elusündmuste juurde, mis on talletunud sügavale tema südamepõhja ning põhjustavad negatiivsust või valu. Kui tervendada hingehaavad, muutub ka väline reaalsus paremaks.

Selle meetodi peaeesmärk on muuta inimene terviklikuks, alustades inimese sisemaailmas nö liitlaskonna loomisega. Kui inimene pole varem taolist tööd teinud, alustan  tema vanavanaisa (isaisaisa) tervendamisega (pole oluline, kas teate oma esivanematest midagi või ei tea). See katkestab negatiivse energia voolu ka vanaisasse, isasse ja samuti inimesse endasse.  Konstellatsiooni kõige mehelikum osa tuleb kõigepealt tervendada – see on korra küsimus.

Kui olen inimese ära kuulanud ja temaga tuttavaks saanud, tema probleemidest aru saanud ning mõistnud, millised tema osad on haavatud, aitan luua ühenduse inimese, Taevase Isa ja Maaema vahel. Välismaailmas olev probleem seostatakse tundega inimese sees. Tunde taga on alati haavatud sisemine laps ning tunne aitab temaga ühendust saada. Sisemine laps on perekonstellatsiooni peegeldus, oma vanemate peegeldus. Probleemi algpõhjus pärineb mõne esivanema elust ning inimese  jaoks muutub võimalikuks seda põhjust näha ja mõista. Tervendusseanss on energeetiline teekond, mille käigus kogu perekonstellatsioon sisemiselt tervendatakse.

Seansi käigus tervendame ja vabastame kogu kurbuse, viha, hirmu ja haavatud mehelikkuse energiad. Kõik need energiad on põhjustanud haavu, mida antakse põlvest põlve edasi, kuni neid pole tervendatud.

Seansil töötan Krayoni maagiliste tervendavate armastuse energiatega ja vastavalt vajadusele veel mõne spetsiifilise energiaga. Edastan Krayoni maagilised tervendavad energiad inimesele ja tema kaudu esivanemale, kes konkreetset probleemi põhjustab. Kui sisemised meesenergiad on tervendatud, siis terveneb automaatselt ka sisemine ema ehk naiselik aspekt.

Pärast seanssi inimene mõistab, kust pärinevad tema hingehaavad. Selle tervendusprotsessi mõte on muuta inimest terveks ja terviklikumaks, aidata tal tagasi saada need osad iseendast, mis on puudu olnud. Mida rohkem teeb inimene tööd oma perekonstellatsiooniga ja eriti isa ja emaga, aga samuti oma haavatud sisemise lapsega, seda suurema mõistmiseni ta jõuab. Ning mõistmine omakorda viib kaastundeni. Ei tohi unustada, et kõik, mida me teeme, teeme endale.

Pärast seanssi tunnevad inimesed reeglina kergendust ja  pole olnud ühtegi  inimest, kes poleks seansi käigus üldse mingitest koormavatest energiatest vabanenud. Alati, kui mõni aspekt haavatud sisemisest lapsest saab tervendatud, tunneb inimene end hästi ja rahulolevana. Peale eelpoolkirjeldatud  tervendusseanssi, on inimesel võimalik kogeda armastuse välja ankurdatud elu.

Tervenemine toimub inimese alateadvuses, geeni- ja rakutasandil, eelmistest eludest ja oma vanematelt ja vanavanematelt päritud mõtteprogrammide vabastamisega. Tervenemine on midagi müstilist ja võimsat, mis leiab aset sügaval inimese sisimas nii emotsionaalsel, füüsilisel kui vaimsel tasandil. Seega, kui iga inimene hakkab teadvustama ja valitsema iseennast, hakkab korrastuma ka ümbruskond. See on iseäranis oluline täna, mil Kaos inimestes ja välismaailmas kasvab.

Teekond iseendani pole kerge, aga lõpptulemus on seda pingutust väärt.

TAGASISIDE

Victoria (2017)

Suur tänu kodulehe eest. Lugesin seda just üks ükspäev ja mul oli seda nii vaja.

Triin (2017)

Poleks osanud aimata, et midagi sellist kogen ning ma ei saaks olla Sulle rohkem tänulik. Oled Imeline Hing

Anne (2017)

Aitäh, et selle kõigega tegelete. Olen juba palju aastaid lugenud Krayoni tekste. Tunnen selles suurt tõde ja äratundmist. Tänutundega Anne.

 Riina  (2016)

Jane on leidnud täpselt enda tervendusmeetodi, millega inimesi kõige paremini aidata. Tema peen taju ja suutlikkus seanssi juhtida ning kogu aeg kaasas olla inimese protsessiga, on imetlusväärne. Ta tajub ära kõik energiad, mis vabanevad. Tekib tunne, et  neid seansse teeb Jane kaudu hoopis miski Suur Heatahtlik Armastav energia.

 Astrid  (2015)

Mul jäid meie kohtumisest väga meeldivad muljed. Suur tänu sinu teraapia ja suurepärase töö eest ja väga meeldiva isikliku kontakti eest.

 Külliki (2014)

Tänan sind sinu ande ja armastuse jagamise eest. Kohtumiseni.

 

 

 

.